20.11.2019 r. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini-Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 20 października 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini-Piłkę Ręczną dziewcząt...

Zawody przeprowadzone zostały systemem "każdy z każdym". W pierwszych trzech spotkaniach z SP 10, SP Czechy i SP Janiszewice, nasze dziewczęta radziły sobie bardzo dobrze, grały zespołowo, dokładnie i wykorzystywały okazje do zdobycia bramek, czego wynikiem były wysokie i zdecydowane wygrane w w/w spotkaniach. W meczu decydującym o zwycięstwie z SP 7 coś zacięło się w ich poczynaniach na boisku. Po bardzo ambitnej grze i olbrzymiej woli walki niestety uległy "sódemce", przegrywając różnicą dwóch bramek, zajmując drugie miejsce w turnieju i tym samym zdobywając tytuł Wicemistrza Powiatu Zduńskowolskiego.

Skład drużyny to uczennice klasy 6bPocałunek:

Wiktoria Adamiak, Maja Bartosik, Jagoda Długosz,

Zofia Drozd, Julia Jabłońska, Zuzanna Krakowska,

Lena Matusiak, Weronika Powalska, Michalina Selin,

Hanna Zajączkowska i Nadia Zeimer.

Opiekun: M. Pawlikowski

WIELKIE GRATULACJE !!! BRAWO DZIEWCZĘTA !!!

Tekst i foto: M. Pawlikowski

/MP/