02.02.2020 - Społecznik na medal

Z wielką przyjemnością informujemy, że Pani Ewa Brodzka, nauczycielka naszej szkoły, otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii Społecznik Roku, podczas uroczystej gali „Laur Zduńskowolski Miasto & Powiat". Pani Ewa Brodzka z zaangażowaniem i powodzeniem upowszechnia wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły idee ochrony i pomocy zwierzętom:

„Nie bójmy się reagować na krzywdę zwierząt, pomagajmy, nie uratujemy całego świata, ale dla tego jednego uratowanego zwierzaka to my staniemy się całym światem”- jak sama mówi. Ważnym celem naszej szkoły jest uczyć szacunku nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt, aby zaszczepić w uczniach jak najwięcej pozytywnych wartości, uwrażliwić na nieszczęścia i zachęcać do niesienia pomocy potrzebującym, także naszym „braciom mniejszym”.
Pamiętajcie! Wystarczą chęci, aby pomagać! J

Naszej laureatce oczywiście serdecznie Gratulujemy! J