14.02.2020 r. - Bal Ósmoklasistów

Pierwszy, niepowtarzalny, wyjątkowy, roztańczony...

W piątek, 14 lutego 2020 roku w Sali Bankietowej „Zachcianka” odbył się uroczysty Bal Ósmoklasistów Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli. Zgodnie z tradycją rozpoczął się staropolskim tańcem – polonezem, do którego choreografię przygotowały panie Małgorzata Cieślak i Elżbieta Stefaniak. Perfekcyjnie zatańczony układ wzbudził u wszystkich zachwyt i wzruszenie.

W części oficjalnej, którą poprowadzili Karolina Wronka z kl.8a i Jakub Marciniak z kl.8c powitano szanownych gości: Pana Prezydenta Miasta Zduńska Wola, Konrada Pokorę, Panią Dyrektor Biura Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych, Katarzynę Chwiałkowską, Panią Dyrektor ZSP nr 1, Marzenę Jarugę, Panie Wicedyrektor: Annę Stanitę i Justynę Tomaszewską, Grono Pedagogiczne, Rodziców i Uczniów. Ósmoklasiści gorąco podziękowali za serdeczne, ciepłe słowa i życzenia. Wyrazili szczególną wdzięczność rodzicom – organizatorom balu i wychowawczyniom.

W części artystycznej poszczególne klasy zaprezentowały wesoły program satyryczny. Scenki „Z życia szkoły” tryskały humorem, bezbłędną grą aktorską i niewątpliwym talentem komediowym. Małe spektakle zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Wkrótce potem uczniowie tłumnie ruszyli na parkiet. Do żywiołowych tańców i śpiewu zagrzewał wszystkich DJ Miś. Wśród balowo-walentynkowych dekoracji bawiono się do samego końca. Niezapomniane chwile szalonej zabawy zostały utrwalone dzięki profesjonalnym sesjom zdjęciowym na ściance, w fotobudce i nakręconemu filmowi.

Bal Ósmoklasistów pozostanie na zawsze miłym, wyjątkowym wspomnieniem. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do jego świetności!

(tekst: B.Lachowska)
(RJ)