9.03.2020 r. - Poznajemy szkoły średnie

Uczniowie klas ósmych zapoznali się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/21. Odwiedzili II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. Pani dyrektor Anna Gabriel wspólnie z uczniami przedstawili sukcesy i zalety szkoły. Uczniowie mają możliwość wyboru dalszej nauki w klasach o profilach:

• Klasa matematyczno - językowa
  • Klasa europejska
  • Klasa biologiczno - chemiczna
  • Klasa językowa

Kolejną ciekawą propozycję wyboru dalszej edukacji zaproponowali nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół Aktywności Zawodowej w Zduńskiej Woli.

• Technikum fryzjerskie
  • Technikum informatyczne o profilu robotyka
  • Liceum Ogólnokształcące: klasa o profilu stylizacja i wizaż, klasa o profilu medyczno - farmaceutycznym
  • Szkoły branżowe I stopnia

Ośmioklasiści mogli zapoznać się z ofertą szkół średnich z naszego regionu, uczestniczyli w przygotowanych przez starszych kolegów i koleżanki prezentacjach, pokazach, wysłuchali zachęty nauczycieli poszczególnych kierunków kształcenia.

(tekst: K.Rudowski)
(RJ)