08.10.20 r. Sztafetowe Powiatowe Biegi Przełajowe

8 października 2020 r. na obiekcie PMOS przy ul. Dolnej w Zduńskiej Woli Szkolny Związek Sportowy zorganizował Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których udział wzięli również reprezentanci naszej szkoły.

Nasza "Szóstka" okazała się bezkonkurencyjna w każdej kategorii wiekowej wśród dziewcząt i chłopców zajmując I miejsce !!!! . Reprezentacja dziewcząt , rocznik 2008 i młodsze: Lena Augustyniak ,Aleksandra Stępień , Martna Cieślak,Nikola Kostrzewska- Owczarek,Wiktoria Dziewulak, Sandra Kostrzewska, Aleksandra Wróblewska,Agnieszka Płaczek. Reprezentacja chłopców , rocznik 2008 i młodsi: Adam Udalski,Julian Budka , Aleksander Budka,(3a) Oskar Drozd,Stanisław Zalewski, Filip Gruszka,Filip Pluskota Dawid Żyła. Reprezentacja dziewcząt rocznik 2006-2007: Maja Bartosik,Jagoda Długosz, Hanna Zajączkowska, Wiktoria Kamińska, Anna Kubiak, Lena Kaczmarek, Zuzanna Janicka, Pietrzak Julia. Reprezentacja chłopców rocznik 2006-2007 Karol Sekieta ,Antoni Grzelak, Jakub Przybylski, Malinowski Kacper, Kacper Romanowski, Filip Staszewszki, Wiktor Pawlak, Kacper Chudy. Wszystkim zawodnikom bardzooo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w 1/2Finału Wojwódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych .

Opiekunowie:
Magdalena Zajączkowska- Zemlak ,