13.10.2020 r. Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci Sztafetowych Biegów Przełajowych

13 października w Sieradzu odbył się Półfinał Wojewódzki  Sztafetowych Biegów Przełajowych – Igrzyska Dzieci

W tym dniu panowała typowa jesienna zawierucha, niewielu w taką pogodę  wychyla nos z domu…
Nasza reprezentacja natomiast z wielką determinacją, zapałem,  a przede wszystkim duchem walki wystartowała punkt 12, rywalizując z innymi zespołami w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naprawdę  warunki były bynajmniej niełatwe wręcz trudne i nieznośne, dlatego z pełnym szacunkiem należą się Im Wielkie gratulacje!!!
Finalnie oczywiście zdobyli podium zajmując;  miejsce II dziewczynki,   miejsce III chłopcy.

Zespół dziewczynek:
Lena Augustyniak