Rada Rodziców

Witamy na stronie Rady Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 - Szkole Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli. Dzięki pomocy Dyrekcji mamy możliwość usprawnienia procesu komunikacji pomiędzy szkołą a rodzicami dzieci do niej uczęszczających. Na stronie chcemy publikować wszelkie ważne informacje związane z naszymi działaniami. Chcemy tu przedstawiać nasze plany oraz realizację projektów służących dobru dzieci.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, masz ochotę udzielać się dla dobra naszej szkoły i jej społeczności, zapraszamy do współpracy. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły. Nawet te najbardziej szalone mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy!!!

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2020/2021:

Przewodnicząca: p. Joanna Ograbek

Sekretarz: p. Justyna Wróblewska

Skarbnik: p. Marcin Woś

Wpłaty na Radę Rodziców:

- 1. dziecko - 40 zł

- 2. dziecko - 20 zł

- 3. dziecko - 0 zł

Wpłaty na RR przyjmują skarbnicy poszczególnych klas (trójki klasowe rodziców). Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.

NR KONTA: 42 9279 0007 0000 3476 2000 0010

"STO PROCENT KASY - NAGRODA DLA KLASY!"

W konkursie biorą udział wszystkie klasy SP nr 6 - od 0 do VIII. Jeżeli do 30 kwietnia 2021 r. rodzice danej klasy wpłacą 100% kwoty na Radę Rodziców (czyli 40 zł - 1. dziecko, 20 zł - 2. dziecko, 0 zł - 3. dziecko), klasa ta otrzyma 30% wpłaconej kwoty do własnej dyspozycji na dowolnie wybrany cel. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Wasze pieniążki w Waszych rękach!

WPŁATY NA WYCIECZKĘ SZKOLNĄ:

1. Rodzice (indywidualnie) wpłacają pieniądze na konto szkoły, podając w tytule wpłaty imię i nazwisko dziecka, klasę, nazwę i datę planowanej wycieczki (np. Jan Nowak 1e, Toruń 12.05.2018 r.).

UWAGA! OD 1 STYCZNIA 2019 R. OBOWIĄZUJE NOWY NR KONTA DO WPŁAT NA WYCIECZKI SZKOLNE:

NR KONTA: 47 9279 0007 0071 1401 2000 0030

2. Pieniądze za wycieczkę przelewane są z konta szkoły na konto biura podróży, na podstawie FV.

3. W przypadku zwrotu kosztów wycieczki rodzicowi dziecka, które zrezygnowało z wyjazdu, pieniądze są przekazywane na konto na podstawie pisemnego wniosku rodzica.