Dyrektorzy i wicedyrektorzy



Dyrektorzy:

Wicedyrektorzy:

Franciszek Boroś 1925 - 1939  
II wojna światowa (1939 - 1945)
Franicszek Boroś 1945 - 1953  
Stanisław Oleszczyk 1953 - 1961  
Czesław Gołoś 1961 - 1963  
Stanisław Krej 1963 - 1984  

Zenobia Przybylska

1984 - 1989

 Krystyna Oleszczyk

Aurelia Okrasa 1989 - 1991

Krystyna Oleszczyk (do 1990 r.) 

Grażyna Morka (od 1990 r.)

Zofia Łubisz 1991 - 1997

Grażyna Morka

Irena Chadamik

Krystyna Klimaszewska 1997 - 1999

Stanisława Stawierska

Robert Jeger

Robert Jeger 1999 - 2004

Małgorzata Brzęczek

Jolanta Lelecka Drabińska

Marzena Jaruga 2004 - 2009

Agnieszka Pawelec

Robert Jeger

Iwona Kulisiewicz 2009 - 2014

Barbara Nowicka

Robert Jeger

Marzena Jaruga od 2014

Renata Gabrych (do 31.08.2019 r.)

Ewa Trzewiczek (do 31.08.2016 r.)

Anna Stanita (od 1.10.2015 r.)

Donata Ledwoń (od 1.09.2016 r.)

Justyna Tomaszewska (od 1.09.2019 r.)