04.01.2024 r. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej chłopców

Nowy rok kalendarzowy 2024 rozpoczynamy kolejnym pozytywnym akcentem sportowym.

3 stycznia nasze młode siatkarki zdobyły srebro w powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce siatkowej, a dzień później chłopcy zdobyli brąz. Pozostaje jednak spory niedosyt ponieważ Nasi zagrali naprawdę bardzo dobre zawody prezentując ładną dla oka (jak na ten poziom rozgrywek) siatkówkę.
W pierwszym grupowym spotkaniu ulegliśmy rówieśnikom z SP7 w tie-breaku 2:1(mając przeciwnika praktycznie już na łopatkach w drugim jak i w trzecim secie). Ostatecznie o naszej porażce zadecydowały końcówki setów, w których to rywale zachowali więcej zimnej krwi. W kolejnych spotkaniach pokonaliśmy SP2 (2:0) i SP11(2:1) zajmując ostatecznie drugie miejsce w grupie.
W meczu o brąz zwyciężyliśmy gospodarzy zawodów SP5 po bardzo emocjonującym meczu 2:0 i w końcowej klasyfikacji zajęliśmy III miejsce. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 7, która w finale pokonała SP Czechy.

Były emocje, było zaangażowanie, była radość z gry, brawo chłopcy !!!

SP6 reprezentowali:

Michałowski Michał (kapitan)