Konkurs fotograficzny „Wiosna wokół nas”

Zapraszamy wszystkich uczniów z  klas 0-VIII do udziału w konkursie fotograficznym „Wiosna wokół nas”- zwiastuny wiosny. Prace konkursowe należy dostarczyć do wychowawców klas VI ( Szymona Kaczmarka, Elżbiety Stefaniak, Anny Krążyńskiej-Piontek) do dnia 19 marca 2024r. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Regulamin konkursu fotograficznego pt. „Wiosna wokół nas”

Cele konkursu:

• Rozwijanie i kształtowanie wyobraźni dzieci.
  • Propagowanie spontanicznej ekspresji dziecka.
  • Zmotywowanie uczniów do tropienia i poszukiwania oznak wiosny.
  • Przenoszenie piękna uroków wiosny w fotografię.
  • Umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych.

Zasady udziału w konkursie:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci z ZSP1 w Zduńskiej Woli.
  2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęcia związanego z wiosną
  3. Uczestnicy konkursu wykonują fotografię w dowolnym formacie.
  4. Fotografia  powinna być wykonane samodzielnie przez dzieci.
  5. Każdy uczestnik konkursu może wykonać maksymalnie jedną fotografię.
  6. Praca powinna być opatrzona metryczką umieszczoną na odwrocie pracy wg wzoru: imię i nazwisko wykonawcy pracy, klasa.
  7. Prace konkursowe należy dostarczyć do wychowawców klas VI ( Szymona Kaczmarka, Elżbiety Stefaniak, Anny Krążyńskiej-Piontek) do dnia 19 marca 2024r.
  8. Ocenie podlegać będzie: zgodność prac z tematem, oryginalność prac oraz estetyka wykonania zdjęcia.
  9. O terminie rozstrzygnięcia konkursu i wręczeniu nagród uczestnicy zostaną poinformowani w terminie późniejszym. Kategorie rozstrzygnięć: 0-III i IV- VIII

Czekamy na Wasze fotografie !