Narodowy Dzień Życia

W dniu 8 kwietnia  po raz dwudziesty obchodziliśmy „Dzień Świętości Życia” i „Narodowy Dzień Życia”.  W związku  z tym ważnym wydarzeniem zorganizowany został konkurs, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowane zostały prace:  Weroniki Janczak z kl. 4a, Julii Damas z kl. 4a , Nadii Woszczyk z kl. 4a oraz Amelii Mocarskiej  z kl. 4b. Spośród zgłoszonych 135 prac jury konkursu wyróżniło pracę Weroniki Janczak z klasy 4a.

Weronika została laureatką  tegorocznego konkursu plastycznego pt. „Dzieci Rodziny Ulmów”.

Uroczyste świętowanie i wręczenie nagród odbyło się  po raz pierwszy  w sanktuarium św. Maksymiliana w Zduńskiej Woli pod hasłem „Bronić życia ze św. Maksymilianem i bł. Rodziną Ulmów”.

Gratulujemy Weronice oraz wszystkim uczestnikom konkursu!

(R. Jabłońska)
(RJ)