19.05.2021r. - Gdzie jesteś? W poszukiwaniu przyjaciela – słuchowisko dla dzieci

Każdy z nas marzy o prawdziwej i wyjątkowej przyjaźni. Gotowi jesteśmy szukać przyjaciół nawet w najbardziej odległych częściach świata. Dlatego podczas zajęć koła teatralnego kl. V-VIII powstało słuchowisko o przyjaźni, aby znaleźć odpowiedź na nurtujące nas wszystkich pytanie: Gdzie jesteś mój drogi przyjacielu?
W słuchowisku, swoich głosów użyczyli uczniowie naszej szkoły czyli młodzi aktorzy Teatru – WTU „6”- Współczesnego Teatrzyku Uczniowskiego na „6”:

Julia Szafrańska, Kinga Bielarczyk vel Bielas, Magdalena Król, Joanna Leśniewicz, Aneta Kaźmierska, Zuzanna Kulesza, Bartłomiej Wieczorek, Julia Skotowska, Henri Deschamps.

Ilustracje przygotowały: Joanna Leśniewicz, Aneta Kaźmierska,  Kinga Bielarczyk vel Bielas.

Nad całością projektu  czuwał opiekun koła teatralnego – p. R. Jabłońska

(RJ)