21.09.21 r. Indywidualne Biegi Przełajowe

21 września na stadionie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe.

W kategorii klas czwartych dziewcząt na podium stanęła Alicja Rosiak, zdobywając srebro. Hania Szewczyk przybiegła szósta i Marlena Majer dziesiąta. Wśród chłopców brąz zdobyłMichał Michałowski, tuż za Nim przybiegł Marcel Rosiak i Igor Nuszczyński.

W roczniku  2009/10  Ola Wróblewska była najlepsza, sięgnęła po złoto. Na podium również stanęła  Agnieszka Płaczek  zdobywając srebro.
Jako szósta przybiegła Ola Stępień. Wśród  chłopców  w pierwszej dziesiątce uplasował się Julek Budka.

W kategorii klas VII - VIII dziewcząt, najlepiej pobiegła Nikola Kostrzewska  sięgając po brąz .   Wiktoria Dziewulak  zajęła dziesiątą pozycję.
W kategorii chłopców najlepszy okazał się Wiktor Pawlak, który na metę wbiegł jako ósmy.

Wszystkim  szczerze gratulujemy!  Brawo!
 I pamiętajcie, moocno  trzymamy kciuki za dziewczynki, które dostały się do finału wojewódzkiego - 28 września

Opiekunowie: Elżbieta Stefaniak, Małgorzata Cieślak, Agnieszka Maciaszek

tekst: Małgorzata Cieślak