20.05.2016 r. - Wycieczka kl. IV do Wrocławia

20 maja br. uczniowie klas 4b 4c byli na wycieczce we Wrocławiu. Wraz z opiekunami, panią Małgorzatą Cieślak, panią Bożeną Lachowską i panem Krzysztofem Rudowskim podziwiali zapierający dech w piersiach widok z tarasu Sky Tower (wysokość 200m).

Następnie odwiedzili ZOO i Afrykarium. Szczególne wrażenie na uczestnikach wycieczki zrobiły zwierzęta wodne Czarnego Lądu. W akwariach i basenach obserwowali płaszczki, rekiny, pingwiny, manaty, hipopotamy i wiele innych pięknych stworzeń. Potem uczniowie z panią przewodnik zwiedzali zabytkowy Wrocław, poszukując krasnali – niewielkich, śmiesznych figurek, poukrywanych w uliczkach i zaułkach. Cały czas dopisywała słoneczna pogoda. Podróż minęła bardzo szybko dzięki panu pedagogowi, który z humorem zabawiał wycieczkowiczów grą na gitarze i śpiewem. (tekst: B.Lachowska)(RJ)