Konkurs plastyczny „Kartka na Boże Narodzenie”

Dwóch uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych w Konkursie plastycznym „Kartka na Boże Narodzenie” organizowanym  przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury Na Pięterku w Zduńskiej Woli. W ostatniej edycji zgłoszonych zostało 270 prac wykonanych różnymi technikami i przy użyciu wielu materiałów. Konkurs rozgrywany był w pięciu kategoriach wiekowych.

Drugie miejsce w kategorii wiekowej 13 – 15 lat zajął Szymon Bartosik z klasy 7c (opiekun p. Ewa Kaczyńska), natomiast trzecie miejsce w kategorii wiekowej 7 – 9 lat przypadło Mai Wojtasik z klasy 2b (opiekun p. Aneta Antczak).

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się we wtorek, 19 grudnia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury "Na pięterku ".

Cieszymy się, że reprezentowaliście naszą szkołę, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

(I. Zielińska-Kucharska)
(RJ)