32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniu 28 stycznia 2024r. po raz trzydziesty drugi zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Finał odbył się pod hasłem „Płuca po pandemii”. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Sztab zorganizowany przy Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, nadzorował pracę wolontariuszy, którzy zbierali pieniądze na terenie całego miasta. Uczniowie naszej szkoły wspierali akcję zbierając pieniądze, a także przekazując smaczne ciasta, które upiekli ze swoimi rodzicami.

Dziękujemy naszym uczniom, ich rodzicom i wszystkim wolontariuszom za udział w WOŚP !!!

(K. Rudowski)
(RJ)