14 luty 2024 r. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców

Tylko jeden wygrany set to zdecydowanie za mało, aby awansować z grupy i grać o medale w powiatowych zawodach piłki siatkowej chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009-2010), które odbyły się 14 lutego 2024r. w hali SP5.

W pierwszym spotkaniu przegrywamy z SP9 2-0, w drugim wygrywamy pierwszego seta z SP Krobanów i sprawa awansu do strefy medalowej staje się realna (oczywiście przy wysokim zwycięstwie w drugim secie). Parkiet jednak nas zweryfikował. Ostatecznie przegrywamy w tie-breaku i w końcowej klasyfikacji zajmujemy V miejscem.
Naszym chłopcom na pewno nie można odmówić zaangażowania i woli walki, ale w tym dniu po prostu rywale byli lepsi (przed wszystkim "siatkarsko") i wygrali zasłużenie.

Końcowa klasyfikacja

I miejsce - SP Czechy
II miejsce - SP Krobanów
III miejsce - SP 5
IV miejsce - SP 9
V miejsce - SP 6
VI miejsce - SP 2

Gratulacje dla zwycięzców i brawa dla naszych za postawę !!!

SP6 reprezentowali:

Sobczak Oskar, Woskowski Jakub, Lor Bartosz, Klucha Nikodem, Lisowski Adrian, Olejnik Miłosz, Wesołowski Antoni, Górski Antoni, Drozd Oskar, Ratajczyk Igor, Stępień Wojciech, Yahor Kalinin
Opiekun: Grzegorz Kaleta
tekst i fot.: G. Kaleta