Spotkanie uczniów klas VII-VIII oraz rodziców z panią psycholog Dorotą Zawadzką, znaną jako „Superniania”

W dniu 27 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas VII i VIII z panią psycholog Dorotą Zawadzką. Temat zajęć: "Nabici w butelkę - czyli jak się nie dać „wpuścić w kanał” i zrobić „dziury w mózgu”. Omówiono pułapki zastawiane na młodych ludzi, zachęcające ich do picia alkoholu, napojów energetycznych i korzystania z innych używek.

Następnie odbyło się spotkanie z rodzicami, na którym pani Dorota Zawadzka poruszyła temat: „Alkoholowy świat - jak ustrzec dziecko przed wczesną inicjacją alkoholową i dlaczego to jest ważne?". Superniania omówiła, dlaczego ochrona przed wpływem alkoholu jest kluczowa i jak rodzice mogą skutecznie ustrzec swoje dzieci przed tym zagrożeniem.

(K. Rudowski)
(RJ)