06-07.03.2019 r. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini-Piłkę Koszykową Chłopców.

6 marca 2019 r. reprezentacja naszych młodych koszykarzy przystąpiła do rywalizacji o mistrzostwo powiatu zduńskowolskiego...

Zawody w tym dniu reprezentanci naszej szkoły mogli zaliczyć do udanych, pewnie pokonali drużyny SP 11 i SP 10. 7 marca chłopcy zwyciężyli z SP 2 i przystąpili do meczu o I miejsce z gospodarzami turnieju SP7. Początkowe minuty tego spotkania dawały nadzieję na dobry wynik. Również druga kwarta pozwalała wierzyć, że chłopcy dadzą radę dobrze grającym rywalom. Jednak ostatnie dwie kwarty zmieniły oblicze meczu. Rywale wykorzystali swoje warunki fizyczne oraz atut własnej sali...przegraliśmy to spotkanie, jednak boisko opuszczaliśmy z podniesionymi głowami, dumni z osiągniętego wyniku.

JESTEŚMY WICEMISTRZAMI POWIATU ZDUŃSKOWOLSKIEGO !!!

BRAWO CHŁOPCY !!!

Skład drużyny:

Borys Trojanowski, Karol Sekieta, Bartosz Krzyżański, Dawid Dziewulak, Norbert Bilski,

Igor Siedlarek, Antoni Grzelak, Damian Ablewski, Bartłomiej Krakowski,Oskar Nuszczyński,

Wiktor Szwajda, Kacper Romanowski.

Opiekun drużyny: Mariusz Pawlikowski

teks i foto: M. Pawlikowski