Rekrutacja do projektu "W zdrowym ciele zdrowy duch"

PONADNARODOWA MOBILNOŚĆ UCZNIÓW

PROJEKT "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH"

Kto będzie mógł wziąć udział w rekrutacji?

W naborze będą mogli wziąć udział uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych  Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli (w roku szkolnym 2021/2022). W procedurze rekrutacyjnej wyłonionych zostanie 20 uczniów z obecnych klas VI – VII i 15 uczniów z klas V. Zostanie również utworzona lista rezerwowa, na której znajdzie się 7 uczniów (po kolei kwalifikujących się do wyjazdu w przypadku rezygnacji uczestnika z listy głównej).

Co będzie uwzględniane podczas naboru?

Wybór uczestników projektu zostanie dokonany na podstawie procedury rekrutacyjnej. Komisja Rekrutacyjna na podstawie regulaminu, będzie przydzielać punkty według następującego klucza:

• średnia ocen końcoworocznych z przedmiotów w roku szkolnym 2021/22;
  • ocena końcoworoczna z języka angielskiego w roku szkolnym 2021/22;
  • ocena zachowania w roku szkolnym 2021/22;
  • ocena sytuacji życiowej ucznia: niepełna rodzina, rodzina wielodzietna, niepełnosprawność, trudna sytuacja ekonomiczna, inne sytuacje narażające na wykluczenie społeczne;
  • sukcesy w konkursach przedmiotowych, sportowych i innych;
  • godne reprezentowanie szkoły;
  • list motywacyjny.

Przed mobilnością, dla wyłonionych w procesie rekrutacji uczniów, także tych z listy rezerwowej, przeprowadzone zostanie odpowiednie przygotowanie teoretyczne, szczególnie w zakresie języka angielskiego, kultury Włoch oraz technologii informacyjnych (IT). Udział uczniów w przygotowaniu jest obowiązkowy.

Jak można aplikować?

Aby aplikować do projektu, należy złożyć w określonym terminie uzupełnione i podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych dokumenty. Regulamin wraz z załącznikami będzie można pobrać ze strony szkoły lub uzyskać w Biurze projektu (gabinet wicedyrektora). Dokumentację należy złożyć u Pani Anny Stanity.

Jakie należy złożyć dokumenty?

• Karta zgłoszenia ucznia
  • List motywacyjny
  • Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

WAŻNE TERMINY!

• Rozpoczęcie rekrutacji 01.06.2022 r.
  • Zakończenie rekrutacji 15.06.2022 r. godz. 10.00
  • Publikacja wstępnej listy rankingowej 22.06.2022 r.
  • Publikacja ostatecznej listy osób zakwalifikowanych oraz listy rezerwowej 06.07.2022 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań należy kontaktować się z koordynatorem projektu, Panią Renatą Gabrych.

REKRUTACJA DO PROJEKTU "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH"

Uwaga! Dokumenty niezbędne do udziału w rekrutacji będą do pobrania w biurze projektu (gabinet wicedyrektora) od 30 maja 2022 r.

1. Regulamin rekrutacji

2. Załączniki do regulaminu: