05.11.2016 r. - Noc w szkole - Szkolny biwak w Vb

Z 4 na 5 listopada uczniowie klasy V b spędzili noc w szkole. Do 21 wszyscy uczestniczyli w grze terenowej zorganizowanej przez harcerzy -  starszych kolegów, absolwentów naszej szkoły. Uczniowie mieli za zadanie w ciągu 75 minut wydostać się z pokoju pełnego zagadek, które wymagały znajomości szkoły lub też dotyczyły wiedzy ogólnej.

Nawiązując do zwyczajów ludowych , nie obyło się bez wróżb andrzejkowych, przygotowanych przez dziewczynki. Następnie do 23.30 przebywaliśmy w kameralnej sali kinowej, oglądając bajkę. No a późnie, zaczęło się. Po przygotowaniu miejsc do snu i szybkiej toalecie wieczornej ochota na sen odeszła i to na dłuuugo.
 Nawet się „nie obejrzeliśmy” , a tu pobudka. Zupełnie niewyspani, ale zadowoleni, zjedliśmy śniadanie, posprzątaliśmy i do domu.
 Szkoda, fajnie tak spędzić czas w szkole zupełnie nie myśląc o nauce.