28.06.2013 r. - zakończenie roku szkolnego

W piątek 28 czerwca 2013 roku po raz ostatni w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek. Po 10 miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na odpoczynek, beztroskiej laby, by do szkoły wrócić z nowymi siłami.

Ale zanim to nastąpi, po części oficjalnej i galowej uroczystości zakończenia roku szkolnego 2012/2013 przed zebranymi w hali sportowej pojawili się rozśpiewani i roztańczeni uczniowie. Wierszem, piosenką i tańcem młodzi artyści ogłosili wszem i wobec, że na długie dwa miesiące żegnamy szkołę.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego wziął udział Pan Andrzej Brodzki – zastępca Prezydenta Miasta Zduńska Wola, który skierował do całej społeczności szkolnej wiele miłych słów.

Dyrektor Szkoły Pani Iwona Kulisiewicz podziękowała za całoroczną współpracę władzom naszego miasta i rodzicom. Za wytężoną naukę uczniom i pracę nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym. Piątkowy szkolny dzwonek przypomniał, że nadeszła chwila podziękowań, gratulacji, wręczenia świadectw, dyplomów i nagród. Szczególnie miło nam było wręczyć aż 64 Listy Gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Natomiast uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, a także godnie reprezentowali naszą szkołę w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych otrzymali nagrody książkowe, statuetki oraz drobne upominki.

Promocję z nagrodą książkową w klasach I – III otrzymało 96 uczniów, a w klasach IV – VI świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę książkową otrzymało 64 uczniów.