23.10.2013 r. - Ślubowanie uczniów klas I

W sali gimnastycznej zgromadzili się pierwszoklasiści wraz ze swoimi wychowawcami. W ceremonii ślubowania uczestniczył również Zastępca Prezydenta Miasta Zduńska Wola Pan Andrzej Brodzki oraz licznie zgromadzeni rodzice.

Uroczystość poprowadziła pani Donata Ledwoń. Wychowawcami najmłodszych uczniów naszej szkoły są:

Elżbieta Gogulska (klasa 1a)

Agnieszka Besser (klasa 1b)

Witold Dobrowolski (klasa 1c)

Donata Ledwoń (klasa 1d).

Po uroczystym ślubowaniu Zastępca Prezydenta Miasta Zduńska Wola Pan Andrzej Brodzki, Dyrektor Szkoły Pani Iwona Kulisiewicz oraz Zastępca Dyrektora Pan Robert Jeger dokonali pasowania pierwszoklasistów i przyjęli ich do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Zduńskiej Woli. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali drobne upominki, które przygotowali dla nich uczniowie klas starszych.

Uczniowie klas pierwszych z dużym przejęciem i zaangażowaniem przedstawili program artystyczny na który złożyły się wiersze i piosenki. Dzieci swoim zachowaniem i zaprezentowanym programem artystycznym udowodniły, że są gotowe do przyjęcia w poczet uczniów szkoły. Po głównej uroczystości w każdej klasie był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Pierwszoklasistom życzymy radości, wspaniałych kolegów i koleżanek oraz wielu sukcesów w naszej szkole!