01.09.2016 r. - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Wakacje już za nami. Zaczynamy nowy rok szkolny. O godzinie 9 rozpoczęła się uroczystość inauguracji roku szkolnego 2016/2017.

Pani dyrektor Marzena Jaruga przywitała całą społeczność szkolną: uczniów, rodziców oraz pracowników, a szczególnie serdecznie uczniów klas 0 i I życząc wszystkim samych sukcesów. 1 września to również rocznica wybuchu II wojny światowej. Uczestnicy uroczystości uczcili minutą ciszy pamięć ofiar wojny. Po uroczystości odbyło się spotkanie wychowawców z uczniami w salach lekcyjnych.

Wszystkim naszym uczniom, i tym starszym, i tym najmłodszym, życzymy oczywiście jak najlepszych ocen w nowym roku szkolnym, ale przede wszystkim radości z nauki i odkrywania swoich pasji oraz talentów. (RJ)