07.10.2016 r. - Uczniowie klas 0 na Komendzie Policji

Każdy chłopiec marzył kiedyś, żeby zostać policjantem, pilnować prawa i łapać przestępców. Nawet niektóre dziewczęta pewnie miały podobne przeżycia :)

Uczniowie klas "0" postanowili sami sprawdzić, na czym polega praca policjanta.

Obie nasze zerówki gościły w Powiatowej Komendzie Policji w Zduńskiej Woli. Oczywiście prawie wszyscy z nas chcą zostać policjantką bądź policjantem i dlatego z zapartym tchem słuchaliśmy naszego Pana przewodnika. Wiemy, że musimy się zdrowo odżywiać i dużo ćwiczyć, żeby w przyszłości zasilić szeregi naszych Gospodarzy. Byliśmy na dyżurce, w siłowni i  nie uwierzycie - pod drzwiami prawdziwego aresztu; w tym miejscu postanowiliśmy zawsze słuchać Mamy i Taty. Wisienką na przysłowiowym torcie okazało się zwiedzanie strzelnicy. Z wycieczki wróciliśmy bardzo zadowoleni i z jeszcze lepszą znajomością przepisów ruchu drogowego.

MS